Tutvustus

Praktiline valik peredele

2-5 toaliste korterite planeeringud on avarad ja pakuvad küllaldaselt ruumi ka suuremale perele. Hoovialale rajatakse väikelastele mänguplats.

Lähedale jääb kool, lasteaed, erinevad mängutoad ning kohvikud kus nädalavahetusel saab terve perega pikalt hommikusööki nautida.

Aktiivsete eluviisidega inimene leiab omale tegevust läheduses asuvast Sparta jõusaalist või meeldivaid jalutus-ning sportimiskohti Järve metsas kulgevast terviserajalt.

Soklikorrusel on eraldi panipaik kuhu saab jätta jalgrattaid ja lapsekäru.


Moodsad mugavused kõigile

Igasse korterisse planeeritakse soojustagastusega sundventilatsioon ning ruumipõhiselt reguleeritav vesipõrandaküte. Hoone ühendatakse tsentraalsesse vee- ja kanalisatsioonivõrku, korteripõhine veemõõtmine käib läbi kaugloetavate mõõtjate. Korterite vahelised seinad tulevad heade mürasummutus omadustega ning hoonele paigaldatakse kolmekordse paketiga soojapidavad puitraamis aknad. Mugavust lisavad kortermajja planeeritud lift ja videofonolukk.

Panipaik ja parkimiskoht on hinna sees, samuti tuleb rahakotile kasuks hoonele väljastatud “A” klassi energiamärgis.


Siseviimistlus lisab luksust

5-toalistes korterites on saun. 4-toalistel on sauna ehitamise võimalus korterisisese panipaiga arvelt. Saunad varustatakse modernse saunakerise Harvia Cilindroga, mida saab mugavalt juhtpuldi abil kasutada. Kõik vannitoad sisaldavad kvaliteetset sanitaartehnikat, mis pakub peale funktsionaalse mugavuse ka oma kauni vormiga igapäevast silmailu.


Asukoht annab vabaduse

Ühendus südalinnaga on kiire, mugavalt saab liigelda nii jalgsi, ratta kui ka ühistranspordiga. Te ei pea enam linna jõudmiseks istuma igapäevaselt närvesöövates ummikutes. Ka koolilapsed saavad lihtsalt ise kooli, trenni ja koju tagasi. Lähimad – Tondi ja Tallinn-Väike rongijaamad asuvad lühikese jalutuskäigu kaugusel. Rong viib teid kiirelt kas Balti jaama turule kodustele värskeid aiasaadusi ostma või Aegviidu metsaradadele kosutavat metsaõhku nautima.

GALERII

Võta ühendust

Saada oma küsimus või
broneerimissoov siit.


Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.