Tehniline

Elektrivarustus

Korterisse paigaldatakse kahesektsiooniline elektri- ja nõrkvooluosaga kilp, kus on rühmakaitsmed, nõrkvoolu osa, ning ruum andmeside aktiivseadmetele. Korterite voolumõõtjad paigaldatakse keldrisse kilbiruumi ning on kaugloetavad (näitude edastamine ühistule toimub automaatselt). Hoonesse paigaldatakse telefoni- ja andmesidesüsteemid, fonolukusüsteemid, universaalne Cat6 sidevõrk. Hoone 0-korruse ja korterite vahele rajatakse optilise side valmidus.


Ventilatsioon

Igasse korterisse planeeritakse soojustagastusega sundventilatsioon (täiendav selgitus: soojusvaheti ülesandeks on soojuse tagastamine ruumidesse, eesmärgiga hoida kokku küttekulusid. Sundventilatsiooni kaudu majast väljuv soojus juhitakse vastuvoolu tüüpi soojavahetitesse ja see soojus kasutatakse ära sissetulevas värske õhus. Soojatagastus on sellise meetodi puhul kuni 80%). Seade on müravähendamise eesmärgil paigaldatud san. ruumis asuvasse šahti.


Veevarustus ja kanalisatsioon

Hoone ühendatakse tsentraalsesse vee- ja kanalisatsioonivõrku, korteripõhine veemõõtmine käib läbi kaugloetavate mõõtjate (näitude edastamine ühistule toimub automaatselt).


Küte

Kortermaja 0-korrusele rajatakse soojasõlm mis varustab hoonet kütte ning sooja veega. Korteritesse on projekteeritud vesipõrandaküte, tänu millele ei ole korterites radiaatoreid, mis piiraksid ruumikasutust või varjaksid kaunist vaadet aknast.


Seinad

Hoone kandekonstruktsioon sh korterite vahelised seinad lahendatakse heade mürasummutusomadustega täisbetoneeritvatest õõnesplokkidest (välisseinad 190mm siseseinad 240mm). Korterite sisesed vaheseinad kaetakse erikõva kipsplaadiga, niisketes ruumides niiskuskindla kipsplaadiga. Hoone pikema külje välisseinad soojustatakse ja krohvitakse, Lõuna külje sein rajatakse kergkonstruktsioonis, seespoolt kaetakse kahekordse kipsplaadiga ning väljastpoolt fassaadiplaadiga.


Laed

Vahelaed rajatakse monteeritavatest raudbetoonpaneelidest, läbimõõduga 265 mm, millele rajatakse omakorda sammumüra summutamiseks Eps isolatsiooni kiht ning kaetakse 80mm betooniga. Pesuruumidesse kipsplaatriplagi mis värvitakse valgeks.


Katus

Kortermaja katus on lahendatud lamekatusena, soojustuseks EPS soojustus ning kahekordne SBS kate.


Aknad

Hoonele paigaldatakse kolmekordsed soojapidavad (U<0,9) Puit raamis aknad.


Uksed

Korterite siseuksed puitspooniga kaetud siledad uksed. Korteri välisukseks: puitspooniga kaetud sile tulekindel ning helikindel uks.


ARENDAJA

Pärnu mnt 127c hoone arendab Ramm Ehituse OÜ. Ettevõtte tegemistest loe rohkem siit: https://www.rammehitus.ee/firmast

Galerii viimastest töödest: https://www.rammehitus.ee/galerii

Võta ühendust

Saada oma küsimus või
broneerimissoov siit.


Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.