Siseviimistlus

Hele

Siin on kasutatud heledaid õrnu toone, et luua avarust, valgust ning kergust. Tubade ja köögi põrandal on kasutusel ühelipiline heleda peitsiga naturaalne tammeparkett, esikus linakarva keraamilised plaadid. Kena lisaelemendina on valitud tammespooniga korteri siseuksed, rõhutamaks paketi üldist värvigammat.

package image Ava PDF arrow-right

Naturaalne

Viimistluspakett neile, kes eelistavad naturaalseid toone, looduslähedust ning soojust. Tubade ja köögi põrandal on kasutusel ühelipiline peitsiga naturaalne tammeparkett, esikus kivihallid keraamilised plaadid. Korteri siseuksed värvilt harmoneeruva tammespooniga mis annavad siseviimistlusele tervikliku ilme.

package image Ava PDF arrow-right

Tume

Paketi märksõnadeks on moderne kontrastsus ja mängulisus, lisaaktsenti annavad karakteriga detailid nagu näiteks mustad pistikud, lülitid ning ukselingid. Tubade ja köögi on põrandal ühelipiline ingveripruuni peitsiga naturaalne tammeparkett, esikus efektse mustvalge mustriga keraamilised plaadid.

package image Ava PDF arrow-right

Siseviimistluses oleme lähtunud märksõnadest ajatu, hubane, kutsuv.  Võimalik on valida kolme erineva paketi vahel: hele, naturaalne ja tume. Kõigis pakettides on kasutatud soojades toonides looduslikke materjale, mis on pilkupüüdvad, klassikaliselt aegumatud ning lisavad omanäolisust igasse korterisse.

* Arendajal on õigus teha pakettides muudatusi või asendada mõni toode vajadusel samaväärsega.

Võta ühendust

Saada oma küsimus või
broneerimissoov siit.


Internet Explorer Icon

NB! Microsoft on loobunud Internet Exploreri arendamisest ning sellele uuenduste tegemisest ja ei soovita antud internetibrauserit turvanõrkuste tõttu kasutada. Internet Explorer ei toeta enam uusi võrgustandardeid ning antud veebilahendus ei tööta siinses brauseris korrektselt.